Home

érzékelés Gyakorlati Lánya úszó ob 2019 kaposvár alárendelt Déli Építeni

Sport: Cseh László otthagyta az úszó ob-t | hvg.hu

Elkezdődött az Úszó ob Kaposváron - mutatjuk az eredményeket | Kaposvári  programok
Elkezdődött az Úszó ob Kaposváron - mutatjuk az eredményeket | Kaposvári programok

XVI. Országos Rövidpályás Bajnokság - Kaposvár - Magyar Úszó Szövetség

Úszás: megvannak az idei ob-k új időpontjai – hivatalos - NSO

Úszás: Kaposváron többen is megválthatják a párizsi repülőjegyüket

Promenad24
Promenad24

Búcsúzik a rövidpályás ob - Sport - Hírek - KaposPont

BAMA - Elrajtolt a Szerencsejáték Zrt. Rövidpályás Úszó Országos Bajnokság,  ahol több baranyai is medencébe ugrik
BAMA - Elrajtolt a Szerencsejáték Zrt. Rövidpályás Úszó Országos Bajnokság, ahol több baranyai is medencébe ugrik

Keresés: Rövidpályás Úszó Országos Bajnokság | Kaposvár Most.hu

Késely Ajna remekelt 400 méter gyorson, négyen is olimpiai A szintet úsztak  az országos bajnokságon | M4 Sport
Késely Ajna remekelt 400 méter gyorson, négyen is olimpiai A szintet úsztak az országos bajnokságon | M4 Sport

Hosszú Katinka, Kapás Boglárka és Milák Kristóf a rajtkövön a kaposvári OB-n  | Kaposvár Most.hu
Hosszú Katinka, Kapás Boglárka és Milák Kristóf a rajtkövön a kaposvári OB-n | Kaposvár Most.hu

Úszás – Oldal 4 – Miskolci Sportiskola Nonprofit Közhasznú Kft.

Róma 2022 - 3. nap - YouTube

Milák legyőzte Némethet 100 gyorson; ketten is olimpiai A-szintet úsztak az  ob-n - Sportal.hu
Milák legyőzte Némethet 100 gyorson; ketten is olimpiai A-szintet úsztak az ob-n - Sportal.hu

Kaposvári Vízilabda Klub » OB I: Kaposvári VK – Pécsi VSK 11-11

Swimmer.hu - Úszás eredmények, jegyzőkönyvek, rajtlisták, versenyneptár,  egyesület információk, versenyző eredmények, grafikonok...
Swimmer.hu - Úszás eredmények, jegyzőkönyvek, rajtlisták, versenyneptár, egyesület információk, versenyző eredmények, grafikonok...

Bronzérmet nyert Ugrai Panna az úszó Ob-n, negyedik lett a NICS-HSÚVC  sprintere – hodpress.hu
Bronzérmet nyert Ugrai Panna az úszó Ob-n, negyedik lett a NICS-HSÚVC sprintere – hodpress.hu

A végére három ötödik helyezés | Kanizsa Újság

Kaposvári Tankerületi Központ

Négy versenyző is olimpiai A szintes időt teljesített a kaposvári úszó ob-n  | Somogyivár
Négy versenyző is olimpiai A szintes időt teljesített a kaposvári úszó ob-n | Somogyivár

Promenad24
Promenad24

Sikeres volt a kaposvári úszó országos bajnokság

Ifjúsági Országos Bajnokság 2019. - Kaposvár - Magyar Úszó Szövetség

Hosszú Katinka – Wikipédia

Hosszú Katinka visszatért a rövid pályás úszó országos bajnokságon, ám  Jakabos Zsuzsanna, Telegdy Ádám és Holoda Péter viszi a prímet Kaposvárott  | Mandiner
Hosszú Katinka visszatért a rövid pályás úszó országos bajnokságon, ám Jakabos Zsuzsanna, Telegdy Ádám és Holoda Péter viszi a prímet Kaposvárott | Mandiner