Egocentrizmus megjelenik Amper úszó vb érmek 2019 sajátosság darab Kritika

30 nap múlva újra vizes vb Magyarországon - 32 milliárdba kerül a rendezés,  180 ezer szurkolót várnak! | Mandiner
30 nap múlva újra vizes vb Magyarországon - 32 milliárdba kerül a rendezés, 180 ezer szurkolót várnak! | Mandiner

Érem nélküli szombat a magyar úszóké a vizes-vb-n - Infostart.hu

Vizes vb: Milák fél távig „együtt ment” Phelpsszel – így lett a rek

Szívébe zárta Budapestet az úszó-vb valaha volt legidősebb érmese

Megvan az első - Rasovszky Kristóf világbajnok 5 km-en! - Magyar Úszó  Szövetség
Megvan az első - Rasovszky Kristóf világbajnok 5 km-en! - Magyar Úszó Szövetség

Index - Sport - Szabó Szebasztián bronzérmet nyert a rövidpályás úszó-vb-n

Magyarország megszerezte a harmadik érmét a vizes vb-n: a nyíltvízi úszók  csapatversenyében miénk lett a második hely - Sportal.hu
Magyarország megszerezte a harmadik érmét a vizes vb-n: a nyíltvízi úszók csapatversenyében miénk lett a második hely - Sportal.hu

FEOL - Taroltak az Európán kívüliek az úszó-világbajnokság csütörtöki  döntőin
FEOL - Taroltak az Európán kívüliek az úszó-világbajnokság csütörtöki döntőin

Ilyen se volt még: színaranyból készült érmekért küzdenek a vb-n!

Botrányba fulladt egy éremátadás a vizes vb-n a doppinggyanúba keveredett  kínai úszó miatt
Botrányba fulladt egy éremátadás a vizes vb-n a doppinggyanúba keveredett kínai úszó miatt

A 33 éves Cseh László érem nélkül maradt kilencedik világbajnokságán

Vizes vb 2022 - Kínai arany a szinkronúszó párosok technikai versenyében

Minden, amit a magyarországi vizes világbajnokságról tudni kell (vagy tudni  érdemes) - Eurosport
Minden, amit a magyarországi vizes világbajnokságról tudni kell (vagy tudni érdemes) - Eurosport

Tőlük várhatjuk a magyar érmeket a vizes vb-n | Hírlap

Hosszú Katinka duplán történelmet írt a vizes vb-n - A magyar sportolók  fantasztikus eredménnyel zártak - Hazai sztár | Femina
Hosszú Katinka duplán történelmet írt a vizes vb-n - A magyar sportolók fantasztikus eredménnyel zártak - Hazai sztár | Femina

Szabó Szebasztián hétfőn megszerezheti az első magyar érmet a rövid pályás  úszó-világbajnokságon Abu-Dzabiban – a legjobb idővel jutott az 50 pillangó  döntőjébe | Mandiner
Szabó Szebasztián hétfőn megszerezheti az első magyar érmet a rövid pályás úszó-világbajnokságon Abu-Dzabiban – a legjobb idővel jutott az 50 pillangó döntőjébe | Mandiner