Home

közlés karmester meteor gyorskorcsolya férfi váltó győztes festő meglepetés Perseus

Második lett a kisdöntőben a férfi váltó a rövid pályás gyorskorcsolya Eb-n  - Sportal.hu
Második lett a kisdöntőben a férfi váltó a rövid pályás gyorskorcsolya Eb-n - Sportal.hu

Ezüstérmes a női váltó a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon -  Sportal.hu
Ezüstérmes a női váltó a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon - Sportal.hu

Sporttörténelmi magyar győzelem | Euronews

Aranyérmet szerzett Liu Shaoang 500 méteren a téli olimpián

Peking 2022: bronzérmes a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó

Reménytelen helyzetből hozott össze bravúrgyőzelmet a gyorskorcsolyaváltó |  24.hu
Reménytelen helyzetből hozott össze bravúrgyőzelmet a gyorskorcsolyaváltó | 24.hu

A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról |  Mandiner
A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról | Mandiner

Elképesztő! Olimpiai bajnok a magyar gyorskorcsolya-váltó | M4 Sport

Rövidpályás gyorskorcsolya: a B döntő megnyerésével 6. lett a magyar férfi  váltó az olimpián - Alfahir.hu
Rövidpályás gyorskorcsolya: a B döntő megnyerésével 6. lett a magyar férfi váltó az olimpián - Alfahir.hu

Rp. gyorskorcsolya: bronzérmes a férfiváltó a debreceni vk-n - NSO

Negyedik helyen zárt a magyar férfi váltó a rövidpályás-gyorskorcsolya Eb-n

Egyéniben bukott, de az olimpiai címvédő váltóval ezüstérmet szerzett Liu  Shaolin - Eurosport
Egyéniben bukott, de az olimpiai címvédő váltóval ezüstérmet szerzett Liu Shaolin - Eurosport

Bronzérmes lett a magyar férfi váltó a rövidpályás gyorskorcsolya vb-n

Második lett a kisdöntőben a férfi váltó az Eb-n - Eurosport

Eb-ezüstérmes a magyar női rövidpályás gyorskorcsolya-váltó | M4 Sport

A B döntő megnyerésével hatodik a magyar férfi váltó, kanadai győzelem -  Eurosport
A B döntő megnyerésével hatodik a magyar férfi váltó, kanadai győzelem - Eurosport

A női váltó ezüstérmes, Jászapáti hatodik a rövid pályás gyorskorcsolya  vk-n - Sportal.hu
A női váltó ezüstérmes, Jászapáti hatodik a rövid pályás gyorskorcsolya vk-n - Sportal.hu

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Óvnak a magyarok az elvett aranyérem miatt - Infostart.hu

Short track vk: Váltósikerek sok fradistával - Fradi.hu

Téli olimpia: nem jutott A-döntőbe a férfiváltónk; világcsúccsal ny

Telex: Liu Shaolinék edzője szerint van még mit kaszálni az olimpián, fel  fognak állni a fiúk a kizárás utáni állapotból
Telex: Liu Shaolinék edzője szerint van még mit kaszálni az olimpián, fel fognak állni a fiúk a kizárás utáni állapotból

Kettős magyar győzelmet arattak a Liu-testvérek a debreceni rövid pályás  gyorskorcsolya-világkupaversenyen | Mandiner
Kettős magyar győzelmet arattak a Liu-testvérek a debreceni rövid pályás gyorskorcsolya-világkupaversenyen | Mandiner