Home

sátor etikai Átfedés gyorskorcsolya váltó győzelem dugó Nem Eltávolítás

Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: 500 és 1500 méteren is kettős magyar siker -  Hír TV
Rövidpályás gyorskorcsolya Eb: 500 és 1500 méteren is kettős magyar siker - Hír TV

Telex: Megnyerte az elődöntőjét, éremért megy a rövidpályás  gyorskorcsolyázók vegyes váltója
Telex: Megnyerte az elődöntőjét, éremért megy a rövidpályás gyorskorcsolyázók vegyes váltója

Hatodik lett a váltó a magyarok legsikeresebb téli olimpiáján

Ezüstérmes lett a férfi váltó a rövidpályás gyorskorcsolya-vk-n

Sporttörténelmi magyar győzelem | Euronews

Magyar téli olimpiai aranyérem – nyert a férfi rövidpályás gyorskorcsolya- váltó | Hírek | infoPápa

Negyedik helyen zárt a magyar férfi váltó a rövidpályás-gyorskorcsolya Eb-n

Reménytelen helyzetből hozott össze bravúrgyőzelmet a gyorskorcsolyaváltó |  24.hu
Reménytelen helyzetből hozott össze bravúrgyőzelmet a gyorskorcsolyaváltó | 24.hu

Így lett olimpiai bajnok a magyar gyorskorcsolyaváltó – videó | 24.hu

Peking 2022: bronzérmes a rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó

Index - Sport - Lina, a kínai edző szólt be korisainknak, ezért borult fel  a sorrend
Index - Sport - Lina, a kínai edző szólt be korisainknak, ezért borult fel a sorrend

Index - Sport - A Liu testvérek után is van élet: két érmet nyertünk a  rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-n
Index - Sport - A Liu testvérek után is van élet: két érmet nyertünk a rövidpályás gyorskorcsolya-Eb-n

Világcsúccsal nyerte meg a világkupát az olimpiai bajnok magyar váltó! -  PestiSrácok
Világcsúccsal nyerte meg a világkupát az olimpiai bajnok magyar váltó! - PestiSrácok

Döntőbe jutott a magyar gyorskorcsolya-váltó - Infostart.hu

Elváltotta magát a címvédő magyar koricsapat, de ami utána jött, az az  igazán kínos | Az online férfimagazin
Elváltotta magát a címvédő magyar koricsapat, de ami utána jött, az az igazán kínos | Az online férfimagazin

Ezüstérmes a női váltó a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon -  Sportal.hu
Ezüstérmes a női váltó a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságon - Sportal.hu

Peking 2022: bronzérmes a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó

A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról |  Mandiner
A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról | Mandiner

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Világkupa-győztes a rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó | M4 Sport

Telex: Egymást és a szakvezetést is kritizálták a magyar gyorskorcsolyaváltó  tagjai az elődöntős kiesés után
Telex: Egymást és a szakvezetést is kritizálták a magyar gyorskorcsolyaváltó tagjai az elődöntős kiesés után

Olympic Games - R.P.Gyorskorcsolya hírek és eredmények - Eurosport

Minden idők legjobb magyar eredményét hozta a női váltó a rövidpályás  gyorskorcsolya-világkupán - Eurosport
Minden idők legjobb magyar eredményét hozta a női váltó a rövidpályás gyorskorcsolya-világkupán - Eurosport

Olimpiai bronzérmes a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyesváltó!

Gyorskorcsolya: olimpiai bronzérmes a magyar vegyes váltó – Győr Plusz |  Győr Plusz
Gyorskorcsolya: olimpiai bronzérmes a magyar vegyes váltó – Győr Plusz | Győr Plusz