Calaméo - Nagyházi Galéria és Aukciósház - 277. aukció
Üvegikon-Utolsó vacsora
Erdélyi ikonfestő, 19. század - Szőlőtaposó, Fogarasi üveg ikon, 19. század festménye
Üvegikon - Szent Miklós | 237. aukció | Néprajzi tárgyak | Nagyházi | 2018. 09. 26. szerda 17:00 | axioart.com
Szent Miklós üvegikon XIX. század fa keretben - Vallás és spiritualizmus | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
1J823 Antik erdélyi üveg ikon Krisztus a kereszten két anyal ábrázolással 46 x 37 cm
Nagyházi Galéria és Aukciósház
Erdélyi ikonfestő, 19. század - Anya gyermekével, Fogarasi üveg ikon, 19. század festménye
Különleges néprajzi gyűjteményt árverez a Nagyházi Galéria
0E988 Antik erdélyi üveg ikon : Szent család - Ikonok, képes plakettek
1J834 Antik erdélyi üveg ikon 46.5 x 37 cm - Ikonok, képes plakettek
1K399 Antik erdélyi üveg ikon XIX. század (meghosszabbítva: 3259154966) - Vatera.hu
1J833 Antik erdélyi üveg ikon Mária korpusszal 47 x 37 cm (meghosszabbítva: 3259157183) - Vatera.hu
Erdélyi üvegikon - Festmény | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!
1J827 Antik erdélyi üveg ikon a kis Jézus és Páduai Szent Antal ábrázolás 46.5 x 36.5 cm - Ikonok, képes plakettek
Jézus születése - üvegikon | 253. aukció | Varia aukció | Nagyházi | 2020. 03. 03. kedd 17:00 | axioart.com