Home

fajtalanság Azt hiszem Nyárs 4x100 férfi váltó döntő 2018 A strand kupola Vidám

Országos csúccsal ötödik lett a magyar férfi 4x200-as gyorsváltó

Harminc év után ismét döntő: Kovács Zsófia finalista gerendán a torna-vb-n  - Sportal.hu
Harminc év után ismét döntő: Kovács Zsófia finalista gerendán a torna-vb-n - Sportal.hu

Ötödik lett a 4x100-as magyar férfi gyorsváltó | Magyar Hang | A túlélő  magazin
Ötödik lett a 4x100-as magyar férfi gyorsváltó | Magyar Hang | A túlélő magazin

Index - Sport - Az olimpiai bajnok nyerte meg a férfi 100 métert,  elképesztő dráma a nőknél
Index - Sport - Az olimpiai bajnok nyerte meg a férfi 100 métert, elképesztő dráma a nőknél

Harmadik lett a 4X100-as férfi váltó magyar csapata - YouTube

Férfi 4x100 m váltó I 127. Atlétikai Magyar Bajnokság | HIHETETLEN IZGALMAK  A FÉRFI 4X100 MÉTERES VÁLTÓBAN!😱 . Az ezredek döntöttek a BHSE és a Vasas  között a pénteki nap utolsó versenyszámában.
Férfi 4x100 m váltó I 127. Atlétikai Magyar Bajnokság | HIHETETLEN IZGALMAK A FÉRFI 4X100 MÉTERES VÁLTÓBAN!😱 . Az ezredek döntöttek a BHSE és a Vasas között a pénteki nap utolsó versenyszámában.

Hosszú Katinka döntőt úszik 400 vegyesen a medencés úszás utolsó napján,  szombat este a hazai vizes vb-n | Mandiner
Hosszú Katinka döntőt úszik 400 vegyesen a medencés úszás utolsó napján, szombat este a hazai vizes vb-n | Mandiner

Fantasztikus siker: férfi gyorsváltónk bronzérmes

Fantasztikus: vb-bronzérmes a férfi 4x100-as magyar gyorsváltó | M4 Sport

Milák Kristóf győzött 100 méter pillangón, ezüstérmes a 4X100-as gyorsváltó  | JochaPress.hu
Milák Kristóf győzött 100 méter pillangón, ezüstérmes a 4X100-as gyorsváltó | JochaPress.hu

Székesfehérvár Városportál - Hat érmet hozott haza az ARAK a szezonnyitó  váltó országos bajnokságról
Székesfehérvár Városportál - Hat érmet hozott haza az ARAK a szezonnyitó váltó országos bajnokságról

A jamaicai férfiváltó világrekorddal nyert 4x100 m-en - NSO

Döntőben szerepel mindkét magyar 4x100-as gyorsváltó és Holló Balázs is a  vizes vb-n szombaton, Hosszú Katinka elődöntős | Mandiner
Döntőben szerepel mindkét magyar 4x100-as gyorsváltó és Holló Balázs is a vizes vb-n szombaton, Hosszú Katinka elődöntős | Mandiner

Az előző vb-n még 400-on, most 100-on nyert aranyérmet - Eurosport

Vizes vb: döntős mindkét magyar 4x100-as gyorsváltó - NSO

Egy arany, ez ezüst és egy bronzérem az úszó Eb-n - Infostart.hu

Sport: Ötödik a férfi váltó, Hosszú Katinka döntőzhet – a vizes vb első  napjának úszóeredményei | hvg.hu
Sport: Ötödik a férfi váltó, Hosszú Katinka döntőzhet – a vizes vb első napjának úszóeredményei | hvg.hu

Ötödik a 4x100 méteres férfi gyorsváltó | JochaPress.hu

Ezüstérmes a 4x100 méteres férfi gyorsváltó - Hír TV

Bronzérmes a 4x100 méteres férfi vegyesváltó - Sikeradó