Home

jóslás éhínség gyapjú 5000 m gyorskorcsolya váltó világcsúcs Foglalkozni vele környezetvédő alkalmasság

Itt a Liu-fivérek utánpótlása, négy vb-éremmel jött haza a junior short  track válogatott - Eurosport
Itt a Liu-fivérek utánpótlása, négy vb-éremmel jött haza a junior short track válogatott - Eurosport

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Short track – Nagy Sportágválasztó

Parádé
Parádé

Rövidpályás gyorskorcsolya olimpiai kisokos

Magyar Szó Online - Sport - Nem lesz címvédés

Rövidpályás gyorskorcsolya: Negyedik a női váltó! - Síparadicsom

Elúszott a gyorskori váltónk olimpiai döntője, Eriksen csodának tartja,  hogy focizhat - Eurosport
Elúszott a gyorskori váltónk olimpiai döntője, Eriksen csodának tartja, hogy focizhat - Eurosport

Liu Shaolin Sándor nélkül szerzett bronzérmet a magyar férfiváltó a  debreceni rövid pályás gyorskorcsolya-világkupaverseny záró napján |  Mandiner
Liu Shaolin Sándor nélkül szerzett bronzérmet a magyar férfiváltó a debreceni rövid pályás gyorskorcsolya-világkupaverseny záró napján | Mandiner

Férfi 5000 méteres rövidpályásgyorskorcsolya-váltó a 2018. évi téli  olimpiai játékokon – Wikipédia
Férfi 5000 méteres rövidpályásgyorskorcsolya-váltó a 2018. évi téli olimpiai játékokon – Wikipédia

Itt a vége, visszavonult az olimpiai bajnok magyar sportoló - Sportal.hu

Rövidpályás gyorskorcsolya – Wikipédia

Rp. gyorskorcsolya: Nagojában is elődöntőbe jutott a vegyes váltó -

Rp. gyorskorcsolya: ezüstérmes a férfiváltó a peking vk-viadalon -

Index - Sport - Ott van a dobogó tetején a magyar váltó - A phjongcshangi  téli olimpia 13. napja - Percről percre
Index - Sport - Ott van a dobogó tetején a magyar váltó - A phjongcshangi téli olimpia 13. napja - Percről percre

Olimpiai Híradó: elképesztő világcsúcs gyorskorcsolyában - február 11. -  SportFaktor
Olimpiai Híradó: elképesztő világcsúcs gyorskorcsolyában - február 11. - SportFaktor

Sport - Lina, a kínai edző szólt be korisainknak, ezért borult fel a  sorrend - Index
Sport - Lina, a kínai edző szólt be korisainknak, ezért borult fel a sorrend - Index

Tettek arról a magyar gyorskorisok, hogy az egész ország megtanulja a  nevüket | 24.hu
Tettek arról a magyar gyorskorisok, hogy az egész ország megtanulja a nevüket | 24.hu

Liu Shaoang parádé Calgaryban | JochaPress.hu

Összetett világkupagyőztes a férfi rövidpályás gyorskorcsolya-váltó | M4  Sport
Összetett világkupagyőztes a férfi rövidpályás gyorskorcsolya-váltó | M4 Sport

Történelmi csoda a jégen: Magyarország olimpiai bajnok!

Index - Sport - Elindult közben a férfiak 5000 méteres gyorskorcsolya-döntője  - A phjongcshangi olimpia második napja - Percről percre
Index - Sport - Elindult közben a férfiak 5000 méteres gyorskorcsolya-döntője - A phjongcshangi olimpia második napja - Percről percre