Leszerelés elmúlt Rudyard Kipling európa kupa debrecen Viharból struktúra Ázott

Európa-liga: a csoportkör sorsolása élőben az NSO-n! - NSO

Három hét múlva startol Debrecenben a Junior Európa Kupa

Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei -  Dehir.hu
Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Goal.com Magyarország

DEBRECEN KUPA – 2022. – SHSZ

WDSF Profi Latin Európa-kupa eredmények - Tánc.hu

Futsal: Debrecenben rendezik meg a női Európa-bajnokság négyes dönt

Négy gólra az Európa Kupa döntőjétől a debreceni pólósok - Debrecen hírei,  debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu
Négy gólra az Európa Kupa döntőjétől a debreceni pólósok - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Sorsolnak az európai labdarúgó kupákban; újra pályán az F1-es pilóták;  elkezdi negyeddöntő szereplését a Sopron Basket – pénteki sportműsor -  Sportal.hu
Sorsolnak az európai labdarúgó kupákban; újra pályán az F1-es pilóták; elkezdi negyeddöntő szereplését a Sopron Basket – pénteki sportműsor - Sportal.hu

Debreceni örömünnep Kaproncán - DVSC Kézilabda

Nagy bejelentést tett a DVSC: szerződést kötöttek a tavalyi Európa-liga  győztessel! | Goal.com Magyarország
Nagy bejelentést tett a DVSC: szerződést kötöttek a tavalyi Európa-liga győztessel! | Goal.com Magyarország

Sport365.hu - Európa Liga: újabb kiállítás és debreceni zakó

Váratlan fordulat: mégsem az AS Roma lehet a Debrecen ellenfele -  Infostart.hu
Váratlan fordulat: mégsem az AS Roma lehet a Debrecen ellenfele - Infostart.hu

UEFA: minden, amit a harmadik számú kupasorozatról tudni kell - NSO

Európa Debrecenre figyel - Salakszórók

Komádi csapata ezüstérmes lett a 20. Gyermekotthonok Grassroots Labdarúgó Európa  Kupa döntőjén
Komádi csapata ezüstérmes lett a 20. Gyermekotthonok Grassroots Labdarúgó Európa Kupa döntőjén

MLSZ központ - Az Európa Liga főtáblájáért küzd a Videoton és a Debrecen

Európa csúcsára értek a debreceni Gewiss Training SE harcosai

Idén is visszatér Debrecenbe a 3×3 U18 Európa Kupa – MKOSZ3x3.hu –  Kosárlabda mindenkinek!
Idén is visszatér Debrecenbe a 3×3 U18 Európa Kupa – MKOSZ3x3.hu – Kosárlabda mindenkinek!

Páros Európa-bajnoki elődöntő Debrecenben

Ne engedd EL! – folytatódnak az európai kupa selejtezők - Leshelyzet

Teljes érdektelenségbe fullad az Európa Liga-döntő? | Rangadó

ÉLŐ: a Debrecen vagy a Puskás Akadémia jut utolsóként a négy közé a Magyar  Kupában? - Sportal.hu
ÉLŐ: a Debrecen vagy a Puskás Akadémia jut utolsóként a négy közé a Magyar Kupában? - Sportal.hu