Home

Káros Visszavonás áldozat férfi gyorskorcsolya váltó tagjai viasz Kiwi Monopólium

Amit mi kitaláltunk, az összeroppantotta őt fizikailag" – a gyorskorisok  edzője megvédte a váltó kritizált tagját | 24.hu
Amit mi kitaláltunk, az összeroppantotta őt fizikailag" – a gyorskorisok edzője megvédte a váltó kritizált tagját | 24.hu

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Világbajnoki bronzérmes a férfi rövidpályás gyorskorcsolyaváltó | M4 Sport

Simán vette az elődöntőt női váltónk az Eb-n, a férfiaknak a kisdöntő marad  - Eurosport
Simán vette az elődöntőt női váltónk az Eb-n, a férfiaknak a kisdöntő marad - Eurosport

Átvették a bronzérmeket a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó  tagjai
Átvették a bronzérmeket a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó tagjai

A nap képe: A dobogó tetején pózoló gyorskorcsolya váltó - Minden Szó

Negyedik helyen zárt a magyar férfi váltó a rövidpályás-gyorskorcsolya Eb-n

A magyar rövid pályás gyorskorcsolyázók értékes eredményeket értek el a  pekingi világkupa-viadalon az olimpiai kvalifikáció szempontjából | Mandiner
A magyar rövid pályás gyorskorcsolyázók értékes eredményeket értek el a pekingi világkupa-viadalon az olimpiai kvalifikáció szempontjából | Mandiner

Téli olimpia: bronzrmes a magyar vegyes váltó! - NSO

Azért álltak Usain Bolt-pózba a dobogón a magyar olimpiai bajnokok, mert  kapnak érte Bolttól egy nagy üveg pezsgőt
Azért álltak Usain Bolt-pózba a dobogón a magyar olimpiai bajnokok, mert kapnak érte Bolttól egy nagy üveg pezsgőt

Az olimpiai siker titka: izom és az agy tökéletes elegye | 24.hu

Rövidpályás gyorskorcsolya-vb: A női váltó ötödik, a férfi hetedik lett |  168.hu
Rövidpályás gyorskorcsolya-vb: A női váltó ötödik, a férfi hetedik lett | 168.hu

Bukott, mégis olimpiai bronzérmes a magyar vegyesváltó! - Eurosport

gyorskorcsolya Archives » Független Hírügynökség

Harmadik helyen zárta a férfi váltó a debreceni gyorskorcsolya vk-t -  Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei -  Dehir.hu
Harmadik helyen zárta a férfi váltó a debreceni gyorskorcsolya vk-t - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Rp. gyorskorcsolya: bronzérmes a férfi- és vegyes váltó a nagojai v

Index - Sport - Olimpiai bajnok a magyar férfi koriváltó

Minden idők legjobb olimpiáját zárta a magyar rövidpályás gyorskorcsolya-válogatott  | Felvidék.ma
Minden idők legjobb olimpiáját zárta a magyar rövidpályás gyorskorcsolya-válogatott | Felvidék.ma

Elképesztő! Olimpiai bajnok a magyar gyorskorcsolya-váltó | M4 Sport

Téli olimpia: Bencén ment el – Liu Shaolin Sándor - NSO

Rendhagyó magyar rövidpályás bajnokság hangol a világkupára és az olimpiára  | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Rendhagyó magyar rövidpályás bajnokság hangol a világkupára és az olimpiára | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Megnyerte az olimpiai B-döntőt a férfi gyorskorcsolyaváltó - Infostart.hu

A női váltó ezüstérmes, Jászapáti hatodik a rövid pályás gyorskorcsolya  vk-n - Sportal.hu
A női váltó ezüstérmes, Jászapáti hatodik a rövid pályás gyorskorcsolya vk-n - Sportal.hu