Home

Csatlakoztassa a benzin royalty kerékpár vegyesváltó világbajnokság csapkod Földesúr cenzúra

Kerékpár
Kerékpár

Hollandia a győztese az országúti VB történelem első vegyes váltó  csapatidőfutamának | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek,  versenyek
Hollandia a győztese az országúti VB történelem első vegyes váltó csapatidőfutamának | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Ezen a VB-n minden megtörténhet: Eltévedt versenyző nyerte a világbajnoki  címet! | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek
Ezen a VB-n minden megtörténhet: Eltévedt versenyző nyerte a világbajnoki címet! | Kerékpár magazin - Bikemag.hu - Hírek, tesztek, versenyek

Országúti VB 2019 magyar válogatott keret – BringaSport

Tíz hónappal balesete után először járt a világbajnok holland kerékpáros -  Hír TV
Tíz hónappal balesete után először járt a világbajnok holland kerékpáros - Hír TV

2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track  világbajnokságon - Eurosport
2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track világbajnokságon - Eurosport

Jászapáti Petra: Örömkorcsolyázás lesz a világbajnokságon - Hír TV

Kerékpár: súlyos balesete után tíz hónappal újra jár Vas Kata Blank

A nap durranása a vegyes váltó volt. Nagyon dübörgött az a négyes" -  sikeres magyar rajt a short track Eb-n - Eurosport
A nap durranása a vegyes váltó volt. Nagyon dübörgött az a négyes" - sikeres magyar rajt a short track Eb-n - Eurosport

Így volt megírva: társaival ünnepelve búcsúzott a négyszeres világbajnok,  élete utolsó versenyén
Így volt megírva: társaival ünnepelve búcsúzott a négyszeres világbajnok, élete utolsó versenyén

Liu Shaolin Sándor – Wikipédia

Diadalmasan hódított az ITU multisport Világbajnokság 2022-ben

A valaha volt legjobb magyar olimpiai kerékpáros eredmény: Vas Kata Blanka  4. terepen | M4 Sport
A valaha volt legjobb magyar olimpiai kerékpáros eredmény: Vas Kata Blanka 4. terepen | M4 Sport

Ötből öt magyar bejutott az elődöntőbe 1500 méteren a rövidpályás Eb-n -  Eurosport
Ötből öt magyar bejutott az elődöntőbe 1500 méteren a rövidpályás Eb-n - Eurosport

Triatlon vb-sorozat: a magyar vegyes váltó 6. lett Hamburgban - NSO

Majd egy évvel a balesete után először tudott sétálni a világbajnok holland  kerékpáros - Sportal.hu
Majd egy évvel a balesete után először tudott sétálni a világbajnok holland kerékpáros - Sportal.hu

Gyorskorcsolya | sportmonitor.info

Sport365.hu - Szombattól egy héten át a kerékpárról szól minden  Yorkshire-ban
Sport365.hu - Szombattól egy héten át a kerékpárról szól minden Yorkshire-ban

Spanyolországban rendezik a 2023-as triatlon-vb döntőjét

Az úszás, a kerékpár és a futás mellé bokszmeccs is jut

Junior- és U23-as világbajnoki címek, felnőtt világkupa-győzelem és egy jó  adag remény - Eurosport
Junior- és U23-as világbajnoki címek, felnőtt világkupa-győzelem és egy jó adag remény - Eurosport

Vas Kata Blanka: Szerintem holnapra el is felejtik az emberek ezt az  eredményt | Olimpia 2021
Vas Kata Blanka: Szerintem holnapra el is felejtik az emberek ezt az eredményt | Olimpia 2021

Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első  nap - Eurosport
Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első nap - Eurosport

Újra tanul járni Vas Blanka életveszélyes balesetet szenvedett holland  csapattársa - Eurosport
Újra tanul járni Vas Blanka életveszélyes balesetet szenvedett holland csapattársa - Eurosport