Home

elkényeztet medál Olyan gyorsan, mint egy vaku m4 magyar gyorskorcsolya váltó Fogyaszt Kísérő Tartósan

Telex: Bronzérmes lett az olimpián a magyar vegyes váltó rövidpályás  gyorskorcsolyában
Telex: Bronzérmes lett az olimpián a magyar vegyes váltó rövidpályás gyorskorcsolyában

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Átvette aranyérmét az olimpiai bajnok rövidpályás gyorskorcsolya váltó | M4  Sport
Átvette aranyérmét az olimpiai bajnok rövidpályás gyorskorcsolya váltó | M4 Sport

Átvették a bronzérmeket a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó  tagjai
Átvették a bronzérmeket a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó tagjai

Fantasztikus versenyzéssel megnyerte a B döntőt, 6. lett a magyar férfi  short track váltó 5000 méteren | M4 Sport
Fantasztikus versenyzéssel megnyerte a B döntőt, 6. lett a magyar férfi short track váltó 5000 méteren | M4 Sport

impulzus Lejárt Javulás magyar férfi gyorskorcsolya váltó olimpia  Termelékenység rövidít Hiúság
impulzus Lejárt Javulás magyar férfi gyorskorcsolya váltó olimpia Termelékenység rövidít Hiúság

Telex: Nem jutott olimpiai döntőbe a magyar gyorskorcsolyaváltó, hibáztak  egy váltásnál
Telex: Nem jutott olimpiai döntőbe a magyar gyorskorcsolyaváltó, hibáztak egy váltásnál

Elképesztő! Olimpiai bajnok a magyar gyorskorcsolya-váltó | M4 Sport

Index - Sport - Magyar világcsúcs a rövidpályás gyorskorcsolya-vk-n

Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első  nap - Eurosport
Döntőben a magyar gyorskorcsolya vegyes váltó! Akár érem is lehet az első nap - Eurosport

Rp. gyorskorcsolya: hatodik lesz a női váltó a világbajnokságon - N

A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról |  Mandiner
A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról | Mandiner

Egy aranyra a „Grand Slamtől” a rövidpályás gyorskorcsolya-váltó | M4 Sport

Telex: Egymást és a szakvezetést is kritizálták a magyar gyorskorcsolyaváltó  tagjai az elődöntős kiesés után
Telex: Egymást és a szakvezetést is kritizálták a magyar gyorskorcsolyaváltó tagjai az elődöntős kiesés után

Bukás után olimpiai bronzérmes a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyes  váltó Pekingben | M4 Sport
Bukás után olimpiai bronzérmes a magyar rövidpályás gyorskorcsolya vegyes váltó Pekingben | M4 Sport

A világ tetején a magyar gyorskorcsolya-váltó | M4 Sport

Képgaléria: a pekingi rövidpályás gyorskorcsolya-világkupa első két napja |  M4 Sport
Képgaléria: a pekingi rövidpályás gyorskorcsolya-világkupa első két napja | M4 Sport

Bronzérmet nyert a férfi váltó a rövidpályás gyorskorcsolya-vk drezdai  állomásán | M4 Sport
Bronzérmet nyert a férfi váltó a rövidpályás gyorskorcsolya-vk drezdai állomásán | M4 Sport

Minden idők legjobb magyar szereplése: 3 arany, 3 ezüst a rp. gyorskorcsolya  vb-n | M4 Sport
Minden idők legjobb magyar szereplése: 3 arany, 3 ezüst a rp. gyorskorcsolya vb-n | M4 Sport

Peking 2022: lemaradt az A döntőről a címvédő férfi váltó