Home

számjegy szombat Kemence mi a jobb felső sarok a fociban Kopott Olvashatatlan Gyengeség

NB I: A Puskás Akadémia növelte előnyét a Kisvárdával szemben - Csakfoci.hu

Felkészülés: Három gól és egy piros a Topolya-Fradi stadionavatón - videó -  Csakfoci.hu
Felkészülés: Három gól és egy piros a Topolya-Fradi stadionavatón - videó - Csakfoci.hu

SuperLiga: Sepsi OSK–Farul Constanta - NSO

Foci NB II: megtört a jég, itt az első tavaszi DEAC-győzelem – videóval -  Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei -  Dehir.hu
Foci NB II: megtört a jég, itt az első tavaszi DEAC-győzelem – videóval - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Csoportelsőséget ért a gyatra paraguayi iksz

Ünnepelt a Paks és az Újpest is, de csak a lilák örülhettek

Devecseri: Nem tehetek róla, 30 méterre a kaputól nekem már helyzet

Honnan nézve jobb sarok a jobb sarok és bal sarok a bal sarok? - Nemzeti  Sport FFT archivum
Honnan nézve jobb sarok a jobb sarok és bal sarok a bal sarok? - Nemzeti Sport FFT archivum

Liga 1: Dinamo Bucuresti–Sepsi OSK – élőben az NSO-n! - NSO

Európa Liga: A szünet után feljavult a Fradi, de ez sem volt elég az egy  ponthoz Törökországban – videó - Csakfoci.hu
Európa Liga: A szünet után feljavult a Fradi, de ez sem volt elég az egy ponthoz Törökországban – videó - Csakfoci.hu

Labdarúgás: Ismét kikapott a Békéscsaba és az utolsó helyre csúszott vissza

A horvátokat 2018 óta nem lehet letaszítani a világbajnoki dobogóról –  Horvátország–Marokkó 2:1 - PestiSrácok
A horvátokat 2018 óta nem lehet letaszítani a világbajnoki dobogóról – Horvátország–Marokkó 2:1 - PestiSrácok

Foci NB II: Vasas - Budaörs 3-1 - Budaörsi Napló

NB II: MTK Budapest–Békéscsaba 1912 Előre - NSO

PL: tüntetéssel és hazai vereséggel kezdődött a Ten Hag-éra - NSO

A 119. percben született öngóllal jutott döntőbe a ZTE - Sportal.hu

A kihagyott tizenegyes is belefért az MTK-nak - Sportal.hu

NB I: A Honvéd vereséggel kezdett, Moniz győzelemmel tért vissza - ez  történt az idény első meccsén - Csakfoci.hu
NB I: A Honvéd vereséggel kezdett, Moniz győzelemmel tért vissza - ez történt az idény első meccsén - Csakfoci.hu

A Zalaegerszeg leiskolázta a Kisvárdát - Sportal.hu

NB I: Mindent kihagyott az MTK, látványos gól is kellett a ZTE győzelméhez  - Csakfoci.hu
NB I: Mindent kihagyott az MTK, látványos gól is kellett a ZTE győzelméhez - Csakfoci.hu