Home

piramis dinasztia élesítés olasz kupa negyeddöntő Appal műhold téma

Az AC Milan már az első félidőben kiütötte a Laziót az Olasz Kupa  negyeddöntőjében
Az AC Milan már az első félidőben kiütötte a Laziót az Olasz Kupa negyeddöntőjében

Csoda kell Nápolyban: Eriksen vezetheti kupadöntőbe az Intert

Olasz Kupa elődöntő időpontok véglegesítve - JuventusHungary

Vlahovic nélkül is csodát tudott tenni a Fiorentina, igaz, 94 perc kellett  hozzá - Eurosport
Vlahovic nélkül is csodát tudott tenni a Fiorentina, igaz, 94 perc kellett hozzá - Eurosport

Dusan Vlahovic máris kezdi ledolgozni a vételárát | Rangadó

Olasz Kupa: a Torino meglepetésre kiejtette a Milant - NSO

Roma kiesett az Olasz Kupából - Sportal.hu

Olasz Kupa | Paraméter

Inter Fan Club Hungary - 20:45 Derby della Madonnina Olasz Kupa negyeddöntő  | Facebook
Inter Fan Club Hungary - 20:45 Derby della Madonnina Olasz Kupa negyeddöntő | Facebook

Olasz Kupa: drámai végjáték, a Lazióval teljes a negyeddöntő - NSO

Olasz Kupa 2021/22 Negyeddöntő eredmények és gólszerzők | focimagazin.hu

07:00 - Olasz Kupa: Juventus-Napoli döntő lesz - Hungary Sport

Szinte helyzet sem volt az Olasz Kupa milánói elődöntőjének első meccsén

Olasz Kupa: Egy 91. perces öngóllal lépett egyet a Juve a döntő felé -  videó - Csakfoci.hu
Olasz Kupa: Egy 91. perces öngóllal lépett egyet a Juve a döntő felé - videó - Csakfoci.hu

A Juventus legyőzte a Laziót az Olasz Kupa negyeddöntőjében - Sportal.hu

Megvan a Juventus ellenfele az Olasz Kupa döntőjében - videó - Csakfoci.hu

Milánói derbi: Zlatan Ibrahimovic vezetést szerzett, mégis tragikus hős  lett - Infostart.hu
Milánói derbi: Zlatan Ibrahimovic vezetést szerzett, mégis tragikus hős lett - Infostart.hu

Cuadrado három mérkőzésre szóló eltiltást kapott - Juventus FC blog

Lukaku rasszista hangokra válaszolt? Ismét balhé az olasz derbin

Hatalmas dulakodással és három piros lappal zárult az Olasz Kupa-elődöntő |  Rangadó
Hatalmas dulakodással és három piros lappal zárult az Olasz Kupa-elődöntő | Rangadó

Olasz Kupa: a Lecce ellen jutott negyeddöntőbe a Roma - NSO

Épp Vlahovic hozta össze a Juventus-Fiorentina elődöntőt az Olasz Kupában -  Eurosport
Épp Vlahovic hozta össze a Juventus-Fiorentina elődöntőt az Olasz Kupában - Eurosport

Külföldi foci: Hiába vezetett 2-0-ra, nem tudott nyerni a Manchester  United, megvan, ki lesz az Inter ellenfele az Olasz Kupa-döntőben -  eredmények, videók - Csakfoci.hu
Külföldi foci: Hiába vezetett 2-0-ra, nem tudott nyerni a Manchester United, megvan, ki lesz az Inter ellenfele az Olasz Kupa-döntőben - eredmények, videók - Csakfoci.hu

Olasz Kupa: legyőzte a Laziót, elődöntős a Juventus - NSO

Angol és spanyol bajnokik, valamint Olasz Kupa-elődöntő a tévében | Új Szó  | A szlovákiai magyar napilap és hírportál
Angol és spanyol bajnokik, valamint Olasz Kupa-elődöntő a tévében | Új Szó | A szlovákiai magyar napilap és hírportál

Olasz Kupa: Lukaku mégis játszhat a Juventus elleni visszavágón | Fociclub