Spartacus
Spartacus

Drámai mérkőzésen játszott döntetlent a Debrecen és a Nyíregyháza az NB  II-ben
Drámai mérkőzésen játszott döntetlent a Debrecen és a Nyíregyháza az NB II-ben

Egy félidő alatt 6 gól. Felkészülési mérkőzés: Mezőkövesd - Nyíregyháza 6-2  - NB1, NB2, NB3 FOCI
Egy félidő alatt 6 gól. Felkészülési mérkőzés: Mezőkövesd - Nyíregyháza 6-2 - NB1, NB2, NB3 FOCI

NB II: Nyíregyháza Spartacus FC–Tiszakécskei LC - NSO

Felkészülési mérkőzés: Nyíregyháza Spartacus II – Sényő-Carfinex FC 0–1 -  NB1, NB2, NB3 FOCI
Felkészülési mérkőzés: Nyíregyháza Spartacus II – Sényő-Carfinex FC 0–1 - NB1, NB2, NB3 FOCI

Nyíregyháza Spartacus FOOTBALL CLUB

Győzelemmel kezdte a tavaszt a Szpari II. - Nyíregyháza Megyei Jogú Város  Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!
Győzelemmel kezdte a tavaszt a Szpari II. - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!

Következő ellenfelünk: Nyíregyháza Spartacus FC - FC Ajka

NB II: Nyíregyháza Spartacus–Békéscsaba 1912 Előre - NSO

Nyíregyháza élő eredmények, végeredmények, következő meccs, Budafoki MTE -  Nyíregyháza élőben | Foci, Magyarország
Nyíregyháza élő eredmények, végeredmények, következő meccs, Budafoki MTE - Nyíregyháza élőben | Foci, Magyarország

Az újabb edzőváltáson áteső Nyíregyháza Spartacus FC ellen folytatjuk a  bajnokságot - Bemutatjuk hétfői ellenfelünket | Az MTK Budapest Labdarúgó  Zrt. hivatalos honlapja
Az újabb edzőváltáson áteső Nyíregyháza Spartacus FC ellen folytatjuk a bajnokságot - Bemutatjuk hétfői ellenfelünket | Az MTK Budapest Labdarúgó Zrt. hivatalos honlapja

DVTK - Nyíregyháza Mérkőzések - DVTK

U14-es edzőmeccs: Nyíregyháza Spartacus–Várda LA (3–1) – 2022. 02. 12.

Felkészülési mérkőzés: Nyíregyháza Spartacus – Szolnok 4-2 (2-2) - NB2 Foci

Nyíregyháza Spartacus FC | Nyíregyháza

Feljelentést tesz a Nyíregyháza - Sportal.hu

NB III. – Az első felkészülési mérkőzésen a Nyíregyháza Spartacus FC II.-t  fogadjuk a Felsővárosi Sporttelepen – EGER SE
NB III. – Az első felkészülési mérkőzésen a Nyíregyháza Spartacus FC II.-t fogadjuk a Felsővárosi Sporttelepen – EGER SE

Szeged.hu - Elfecsérelt két pont: Szeged-Csanád Grosics  Akadémia–Nyíregyháza Spartacus FC 1–1 (1–0)
Szeged.hu - Elfecsérelt két pont: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Nyíregyháza Spartacus FC 1–1 (1–0)