Home

Szabadalom Tropikus Komor tenisz olimpiai magyar bajnokok Megfelelően elektróda Serdülő

Tenisz: nyolc között az olimpiai bajnok, búcsúzott a címvédő - NSO

Nagy hajrával jutott tovább az első kiemelt, szetthátrányból fordított az olimpiai  bajnok
Nagy hajrával jutott tovább az első kiemelt, szetthátrányból fordított az olimpiai bajnok

Olimpiai bajnok nagypapája inspirálja a Roland Garros-döntős teniszezőt -  Eurosport
Olimpiai bajnok nagypapája inspirálja a Roland Garros-döntős teniszezőt - Eurosport

Tenisz: Bencic az olimpiai bajnok női egyesben

25 éve nem látott tettet vitt véghez az olimpiai bajnok teniszező - videó

Drámai bejelentés: felfüggesztheti pályáfutását az olimpiai bajnok magyar  sztársportoló
Drámai bejelentés: felfüggesztheti pályáfutását az olimpiai bajnok magyar sztársportoló

Tenisz: Zverev nyerte a férfi egyest az olimpián | Euronews

Magyar Speciális Olimpiai Szövetség - Első alkalommal rendezett hazánk  nemzetközi tenisz versenyt speciális olimpikonok és partnerjátékosok részére
Magyar Speciális Olimpiai Szövetség - Első alkalommal rendezett hazánk nemzetközi tenisz versenyt speciális olimpikonok és partnerjátékosok részére

Tokió 2020: Alexander Zverev az aranyérmes férfi teniszben - NSO

Rublevék lettek az olimpiai bajnokok vegyespárosban - Eurosport

Jabeur újabb döntőt játszhat, az olimpiai bajnok Bencic lesz az ellenfele -  Eurosport
Jabeur újabb döntőt játszhat, az olimpiai bajnok Bencic lesz az ellenfele - Eurosport

Tokió 2020: az esélyesebb horvát páros lett olimpiai bajnok teniszben -  SportFaktor
Tokió 2020: az esélyesebb horvát páros lett olimpiai bajnok teniszben - SportFaktor

Május 30.: VI. Európai Speciális Olimpia Tenisz Nap

Az olimpiai bajnok kikapott, pedig ellenfele egyszer már kiesett

Húsz éremmel zárt a magyar küldöttség a tokiói olimpián - az elmúlt 25 év  legjobb magyar szereplése
Húsz éremmel zárt a magyar küldöttség a tokiói olimpián - az elmúlt 25 év legjobb magyar szereplése

Tolószékben hagyta el a pályát az olimpiai bajnok

Az olimpiai bajnokon kifogott a tunéziai lány játéka, Jabeur lett  Charleston bajnoka
Az olimpiai bajnokon kifogott a tunéziai lány játéka, Jabeur lett Charleston bajnoka