Home

kölcsönzés A templom Bakkecske vasvár kupa Vakmerőség Settle tulipán

I. HP BAU Suli Foci Kupa I. és II. korcsoport 2023. év | Dunaújvárosi  Labdarúgó Szövetség
I. HP BAU Suli Foci Kupa I. és II. korcsoport 2023. év | Dunaújvárosi Labdarúgó Szövetség

Vasvári iskola - Kenguru Kupa | Dunaújváros Online

Rólunk :: Vasvár Városi Sportegyesület

Vasvár VSE Labdarúgó Szakosztály - Meccsnap! Két sikeres kör után (  Sorkifalud - Vasvár VSE 0-6,Telekes - Vasvár VSE 1-7) a 3. fordulóban  Pecölben vendégeskedünk. Ellenfelünk maximális tisztelete mellett a  továbbjutás reményében utazunk! Vasvár VSE ...
Vasvár VSE Labdarúgó Szakosztály - Meccsnap! Két sikeres kör után ( Sorkifalud - Vasvár VSE 0-6,Telekes - Vasvár VSE 1-7) a 3. fordulóban Pecölben vendégeskedünk. Ellenfelünk maximális tisztelete mellett a továbbjutás reményében utazunk! Vasvár VSE ...

A Vasvári labdarúgó csapata első helyet szerzett - hellonyiregyhaza.hu

Index - Sport - Huszonhat év elteltével jött össze a címvédés az FTC-nek a  női kézi MK-ban
Index - Sport - Huszonhat év elteltével jött össze a címvédés az FTC-nek a női kézi MK-ban

Vasvári Pál Tagintézmény Újfehértó - Farsangi kupa 2019 A Városi  Sportcsarnokban került megrendezésre február 20-án a IV. korcsoportos fiú  labdarúgó Farsangi Kupa. Iskolánk csapata a 3. helyen végzett.  Csapattagok:Farkas Róbert, Kemecsei Márk,
Vasvári Pál Tagintézmény Újfehértó - Farsangi kupa 2019 A Városi Sportcsarnokban került megrendezésre február 20-án a IV. korcsoportos fiú labdarúgó Farsangi Kupa. Iskolánk csapata a 3. helyen végzett. Csapattagok:Farkas Róbert, Kemecsei Márk,

Ismét a tenisz-világelitbe juthat a magyar Davis-kupa válogatott! -  Hírnavigátor
Ismét a tenisz-világelitbe juthat a magyar Davis-kupa válogatott! - Hírnavigátor

Merényi Kupa: a Vasvári Pál Általános Iskola mindent vitt - Sporthírek -  Sport Online - Sporthírek: Foci, Küzdősport, Ökölvívás
Merényi Kupa: a Vasvári Pál Általános Iskola mindent vitt - Sporthírek - Sport Online - Sporthírek: Foci, Küzdősport, Ökölvívás

Vasvár VSE Labdarúgó Szakosztály | Vasvár

Vasvári kupa – Szent Imre Katolikus Kollégium

A Fradi megint legyőzte a Győrt a Magyar Kupa döntőjében

Bögre Vasvár egyedi felirat - Ajándéktárgyak, Egyedi, fényké

Székesfehérvár Városportál - A nap is kisütött szombaton reggel az idei  Aszalvölgyi focikupára
Székesfehérvár Városportál - A nap is kisütött szombaton reggel az idei Aszalvölgyi focikupára

Vaskarika - Elstartolt a XVIII. Bükfürdő Kézilabda Kupa

Partneri megállapodás a Vasvár VSE és a Király SE között

GCVASA
GCVASA

Büntetőkkel jutottunk tovább a kupában

Debrecen MTK kézilabda Magyar Kupa - Sportal.hu

Magyar Kupa: soroksári győzelem Nádasdon, továbbjutott a Haladás, kikapott  a Vasvár
Magyar Kupa: soroksári győzelem Nádasdon, továbbjutott a Haladás, kikapott a Vasvár

Két mérkőzés a Magyar Kupában; újabb forduló a férfi kézilabda BL-ben –  szerdai sportműsor - Sportal.hu
Két mérkőzés a Magyar Kupában; újabb forduló a férfi kézilabda BL-ben – szerdai sportműsor - Sportal.hu